Camping Núdzové Stan Prežitie Spací Vak, Ľahké Nepremokavé Tepelnej Núdzové Deku, Bivy Vrece pre Vonkajšie Dobrodružstvo

Camping Núdzové Stan Prežitie Spací Vak, Ľahké Nepremokavé Tepelnej Núdzové Deku, Bivy Vrece pre Vonkajšie Dobrodružstvo

j10194

Novinka

Skladom

€17.29 €7.44
Počet

Štítky: l spací vak, diy bivy vrece, auto núdzové taška, vták vonkajšie, naturehike pan, tábor vonkajší stan, veľké núdzové deka, plyn dlaždice, základná bivvy, tarp stan.

Popis produktu Núdzové stan môže byť použitý pre kempovanie, turistiku, horolezectvo, jungle kríženie, a rieka skúmanie.

Naše núdzové stan je najlepšou voľbou pre núdzové ubytovanie, vybavenie na záchranu života, a vozidlo prežitie nástroje.

To môže byť používané ako pôdokryvna alebo spací vak linkovej lodnej prepravy, keď ste v extrémnych prostrediach, to vás ochráni pred chladom a držať vás v teple.

Ak máte radi outdoorové výpravy, potrebujete mať jeden.

Naše núdzové stan má jedinečne navrhnutý balík. Je to veľmi ľahký a ľahko sa prenáša. Hoci to vyzerá ako obyčajné nylonová taška, je to veľmi komplexný. Taška obsahuje silné lano, prvá pomoc píšťalka a stanu sám. Môžu byť umiestnené v poriadku a celá taška vyzerá veľmi kompaktný. Tam je lano uzávierky nad taška, môžete nastaviť podľa ľubovôle.

Ľahko sa prenáša

Ľahký núdzové stan, môžete ľahko nosiť okolo vášho tela, kedykoľvek a kdekoľvek chcete. Ako vaše auto úložný box, cestovná taška, brašna, atď.

Výkonné funkcie

Stan môžete udržať teplotu v tiesni. Vyrobené z vysoko kvalitných izolačných mylar, funkcia vetru a vode zvyšuje jeho odolnosť a môžu byť znovu použité a teared punkcia odolná.

Nastaviť v priebehu niekoľkých minút

Tiesňové stan môže byť nainštalovaný rýchlo, stačí sledovať tento krok. Cez lano cez končí a kravatu do pevných objektov, ako stromy. Nakoniec, na rohu struny na rock alebo ťažké predmety.

Veľký priestor

Keď ste v tiesni vonku, môžete stavať ihneď.Po stavbe, má veľký priestor na ubytovať dvoch dospelých.

Veľkosť: 240x150x90cm (94.5x59x35inch)

Hmotnosť: 172 g

package:

1x núdzové stan

1x dáždnik lano

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty