5 ks/veľa BU4551B DIP16 Integrovaný obvod

5 ks/veľa BU4551B DIP16 Integrovaný obvod

j10184

Novinka

Skladom

€4.24 €4.20
Počet

Štítky: godox panel, 15.6 proti oslneniu screen protector, Chrysler 300c rádio, integrované obvody nastaviť, arduino okruhu integre, integrované obvody štúdia, daa1178, integre led z1000, aplus integrované obvody, vnútorné uzavretom okruhu, fotoaparát.

Sila a služby zásadou našej spoločnosti!

1; integrované obvody ponúkame na predaj sú vynikajúce, pretože integrované obvody sú tiež rozdelené do rôznych cenách a kvalite úrovne, naša spoločnosť má silnú zásob, absolútne predáva integrované obvody vynikajúcu kvalitu a nízke ceny, a dať späť do našich zákazníkov!

2; Po platby, môžeme zvyčajne loď tento týždeň, my len loď na potvrdenej objednávky adresu. Vaša objednávka adresa sa musia zhodovať dodaciu adresu.

3; Ak nie je tovar doručený do 30 dní po úhrade, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať tovaru a odpovedať vám čo najskôr, prosím, spor bude, naším cieľom je uspokojiť zákazníkov!

4; Ak narazíte na problémy s platením, alebo nemôže kúpiť integrovaný obvod chcete, prosím zanechať odkaz na nás, alebo môžete nechať vaše kontaktné údaje, budeme vás kontaktovať hneď ako to bude možné, na vyriešenie vášho problému je náš cieľ ! O Logistiky!

1; rýchle dodanie! Zvoľte, prosím, DHL, zabezpečíme dodávky, akonáhle je to možné, a to dorazí 4-10 dní od doručenia!

2; Štandardné logistiky! Prosím, vyberte si Jedlozdravotnikom.sk Štandardná Doprava, preprava je všeobecne 16-40 dní (doprava čas je len približný odhad) Toto je logistiky prevádzkuje platformu sám, dopravný proces je relatívne bezpečný, tak aby ste predišli strate týchto balíkov! Merchant odporúča logistiky. . .

3; Hospodárske logistiky! Hodnota je viac ako 6US. Nie je odporúčané na zaslanie takýchto logistiky. Preprava trvá dlhšie, balík je stratili viac. Sledovanie informácie sa odosielajú len von, a nie je logistika informácie o cieľovej krajine. Vysvetliť podrobne tu, nechcem strácať drahocenný čas kupujúcich čakať.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty