250 Hustota Čipky Parochne Kučeravé Ľudské Vlasy, Parochne Čipky Vpredu Ľudské Vlasy, Parochne Pre Ženy Vody Vlna Parochňu Pre Trhal S Baby Vlasy Mslynn

250 Hustota Čipky Parochne Kučeravé Ľudské Vlasy, Parochne Čipky Vpredu Ľudské Vlasy, Parochne Pre Ženy Vody Vlna Parochňu Pre Trhal S Baby Vlasy Mslynn

j10175

Novinka

Skladom

€89.76 €42.19
Počet

Štítky: čipky vody vlna parochňu, vlasy ľudské parochňu, mslynn vlasy parochňa hnedé vlasy, brazílsky mokré a vlnité parochňu, 250 hustota, parochňa leace predné, ľudské vlasy curl jerry, trhať parochňu, telo vlna čipky parochne 250 hustota, closur frontálne.

Naše parochňu spp je strednej Veľkosti, ako je nižšie Na Sklade. Prosím zmerajte si veľkosť hlavy skôr, poradie tak, že budete mať perfektný fit.Ak chcete prispôsobený parochňu veľkosť,tu sú Štandardné Spp Veľkosti:

1. Shampooing Ľudské Vlasy Parochňa

Vyčesáva parochňa pomocou parochňu kefou pred začatím shampooing procesu. Dlhé vlasy parochňa je potrebné venovať osobitnú pozornosť pred čistením,zatiaľ čo krátke vlasy parochňa potrebuje len rýchle štetcom. A kučeravé parochňu trvá najdlhšie sa vyčesáva; zabezpečiť, chĺpky nie spleti počas procesu sa niekedy únavné práce. Mokré parochňa tečúcou vodou;dávajte pozor, aby ponoriť celú parochňu. Práca palm-veľkosť, množstvo šampónu do parochňu, byť opatrní, aby dôkladne čistí celú parochňu. Ponoriť parochňu do vody môže spôsobiť ahir vlákien, aby sa uzol a spleť,takže čistenie to ťažké.

2 .Riadne Opláchnite Parochňu

Vzostup parochňa v studenej vody, zabezpečenie nie je ponorené. Uistite sa, že spp a ahir vlákna úplne opláchnite čistou z šampón. Tiež, byť istý, že vodných tokov v rovnakom smere ako vlasy na parochňu, aby sa hodvábny vzhľad.

3. Klimatizácia Ľudské Vlasy Parochňa

Masáž parochňu kondicionér na malé časti parochňu, kým nie je úplne pokrytý. Použiť kondicionér od koreňa k špičke. Dôkladne opláchnite v studenej vode. Ak používate dovolenky v kondicionér namiesto vypláchnuť kondicionér,jednoducho sprej kondicionér na parochňu kabát, alebo použiť a masáž do parochňu ručne.

4. Sušenie Ľudské Vlasy Parochňa

Miesto parochňa na parochňu stáť a škvrnu na vlasy vysušte uterákom. Používať fén na parochňu by mohli spôsobiť frizzing, takže vzduch-sušenie je odporúčaná metóda.Ak sušič na vlasy je použitá,nastaviť tepla pri nízkych a udržať hlavu dyer preč z parochňu najmenej osem centimetrov. Nepokúšajte sa štetcom, parochňa, zatiaľ čo mokré, aby sa zabránilo rozbitiu a nezamotá. Po parochňa bola dôkladne vysušené, štetec naše parochňu a štýl, ako potrebujete.

Tipy Kučeravé parochňu umývanie tipy:

1.Nie kefa svoje kučery. 2.Špirála kondicionér cez vaše vlasy počas umývania, uterákom vysušte a štýl ho prstami, aby sa zabránilo frizz

Všetkých 5 Hviezd Spätnú Väzbu+Obrázky=$5

Ahoj, milí priatelia, ak sa vám páči naše vlasy, dúfam, že nám môže dať všetkých 5 hviezdičiek spätnú väzbu a odovzdať 3-5 pc krásne vlasy obrázky na spätnú väzbu, ktorá je naozaj veľká podpora pre našich predávajúci prácu. To bude podporovať nás urobiť lepšie a lepšie slúžiť klientov. Budeme sa vzťahujú na náš šéf sa môžete vrátiť $5 a pošleme vám veľmi pekný darček v ďalšej objednávke ukázať naša vďaka.

Obráťte sa na nás po Prvé,Váš Problém bude Vyriešený!

Ak máte akékoľvek otázky,pls nenechávajte žiadne negatívne preskúmanie, alebo otvoriť sporu pred pomôžeme vám ho vyriešiť,nebude sa meniť raz zlé recenziu doľava. Budem odpovedať okamžite, akonáhle vidím svoju správu a snažiť pomôcť vám ho vyriešiť v čase

1.O Platbu

Jedlozdravotnikom.sk prijímať Platby Visa ,mastercard,Paypal,VIAZANÝ,Western Union ,Bankový Prevod,WebMoney.Všetky platobné problémy (Neúspešný platby ,unaccepted karty,uzavreté objednávky)bude možné riešiť, ak nás nebudete kontaktovať v čo najkratšom čase.

2.O Zásielke

Zvyčajne vaša zásielka bude odoslaná do 24 až 48 hodín po objednávke spracované s najväčšou rýchlo vyjadriť spoločnosť. DHL/TNT potrebovať asi 4-5 pracovných dní. Fedex vždy potrebovať asi 3-5 pracovných dní.

Q1: Môžete vlasy byť narovnané alebo zatočený?

Odpoveď: Áno. Použiť ploché železo/rovnejšie alebo klieštiky, prosím nemajú presiahnuť 150C, aj keď je namontované, ale rovnako ako vaše vlastné vlasy, nikdy nepoužívajte horúce nástroje príliš často, a prosím, nerobte to príliš často, alebo vlasy sa ľahko dostať suché a zamotaný.

Q2. Prečo sa vlasy ľahko dostať zamotaný?

Odpoveď: dôvod, prečo vlasy zamotaný ako nasledovných dôvodov, a musíte vyhnúť zamotaný ako takto. 1. Vaše vlasy zväzky môžu spleti dôsledku sucha, ropa a nečistoty build-up, slanej vody, chlór a nie česanie(široký zub prísť na tele vlna, rovné vlasy, prst špirála pre kučeravé vlasy) z vašich vlasov denne. 2. Uistite sa, že na zobrazovacie a stav vašich vlasov aspoň raz za týždeň, dvakrát za týždeň je lepšie. Použite hydratačný kvapky, alebo sa obráťte na stylista pre viac pomôcť.

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty