Ženy taška cez rameno Colorblock Cestovné Tote PU žena crossbody taška Módu Luxusná Taška pre ženy 2020 dámy Patchwork strane tašky

Ženy taška cez rameno Colorblock Cestovné Tote PU žena crossbody taška Módu Luxusná Taška pre ženy 2020 dámy Patchwork strane tašky

j10110

Novinka

Skladom

€27.70 €13.85
Počet

Štítky: colorblock pruhy taška, colorblock taška cez rameno, furla colorblock taška, kožušiny teplé kabelka, taška luxuri, colorblock pás taška, taška gg, colorblock tote bag, luxusné colorblock taška, taška waioder.

ROZMERY: (Šírka)20 cm * (Výška)16 cm * (Hrúbka)7 cm 1 Palec=2.54 CM, 1 CM=0.39 Palec

Poznámka: 1. Vzhľadom na rôzne meracie metódy, chyby merania do 3 cm sú nevyhnutné a prípustné; 2. Farby na monitore počítača alebo mobilného môže mierne líšiť od skutočného produktu farby v závislosti od vášho nastavenia. 3. Vzory taška môže trochu líšiť vzhľadom na rôzne výrobu čas a výrobu rôznych výrobných šarží. Vnútorný materiál môžu byť rôzne. Dodáme tovar náhodným spôsobom. 4. Je bežné, že koža vonia na prvom mieste. Uvedenie taška mimo za pár dní by sa vôňa vytrácať.

1.Spor:Prosím dať všetkých 5 hviezdičky pre nás, keď dostanete tovar.Ak máte akékoľvek otázky,kontaktujte nás prosím v prvom namiesto otvoreného sporu, alebo odísť negatívna spätná väzba,budeme sa snažiť v našich silách, aby slove problém, aby ste sa spokojní.Vďaka za pochopenie! 2.Doprava:Doprava bude odoslaný, akonáhle je to možné, keď budete platiť.

3.Dodacia lehota:Ak doba dodania bude koniec,prosím, kontaktujte nás na predĺžená dodacia dní,neotvárajte sporu!

4.nie sme zodpovední za žiadne clo alebo dovozu dane,vďaka za pochopenie!

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty