Upokojujúci Oka Prúde 240*80 Cm Swing Dospelých Detí Zahustiť Nylon Textílie hojdacia sieť Ôk siete Zavesiť Silné Lano Má Až 100 kg

Upokojujúci Oka Prúde 240*80 Cm Swing Dospelých Detí Zahustiť Nylon Textílie hojdacia sieť Ôk siete Zavesiť Silné Lano Má Až 100 kg

j10032

Novinka

Skladom

€7.35 €5.22
Počet

Štítky: záhrada plesní, led volvo 240, hojdacia sieť dieťa, strapec priadza, dieťa swing, hojdacia sieť senzorických, pegless, stolička swing, hnedé detská hojdačka, detská hojdacia sieť swing.

[xlmodel]-[custom]-[51723]

Popis

Ako rodič, to je vždy BOJ o tom, ako budeme na upokojenie naše deti. Či je nahnevaný emócie, problémy v zameraní, alebo príliš veľa energie, sme vždy s ťažko, takže ich upokojiť.

Upokojujúci Oka Hojdačka je UPOKOJUJÚCI PODPORU pre DETI VŠETKÝCH VEKOVÝCH kategórií a SCHOPNOSTÍ. To je ZÁBAVNÁ VÝVOJOVEJ POMOCI, ktoré POSKYTUJE ZÁBAVU MIESTO na HOJDAČKE a ODPOČINKU a zároveň podporovať deti s NÍZKOU SVALOVÉHO tonusu, AUTIZMUS, ZMYSLOVÁ SPRACOVANIE PORUCHY a HYPERAKTIVITA.

Je ĽAHKÝ a PRENOSNÝ, pretože ponúka ON-THE-GO DIZAJN, ktorý je ideálny pre CESTOVANIE TERAPEUTI alebo RODINY.

Má vaša kiddo mať meltdowns, hnev a znamená, škrabance, ťažkosti pri prechode?Vnímavosti, samostatne poškodenia, ťažkosti so zameraním, alebo len VEĽA energie?

Upokojujúci Oka Hojdačka je vyrobená z VYSOKO-KVALITNÝ DIZAJN z HEAVY-DUTY OKA, ktoré je prakticky INDESTRUCTABLE a môže pojať AŽ DO 100 kg.

To pomáha deti ZAPOJENÉ, VYVÁŽENÉ, KOORDINOVANÉ a POKOJ s jeho WEB hojdacia sieť ŠTÝL.

Pomáha Pokoj a Zabrániť Meltdowns

Ideálne pre Vnútorné a Vonkajšie Použitie

Dôveryhodných a Používať terapiu

Ťažká: Použiť Ktorým Sedí, alebo Dokonca Stojí!

Trvá menej ako 60 sekúnd na nastavenie

Drží až 100 kg a ideálny pre všetky vekové kategórie, od svojho predškolského na vaše kiddo

Len tým, SPINNING a HOJDAČKY pre 5 až 10 minút a zaručené, že vaše dieťa bude zostať v pokoji v miestach a situáciách vám nikdy nenapadlo, že je to možné!

Špecifikácie:

240*80 cm

Package Zahrnuté:

Upokojujúci Oka Swing x 1pc

[xlmodel]-[foto]-[0000]

[xlmodel]-[custom]-[51724]

Žiadny zákazník komentáre pre tento moment.

<

Súvisiace produkty