Reštaurácie so zvýhodnenou cenou obedov pre zdravotníkov

Zoznam a ponuka reštaurácií, ktoré na objednávku akýmkoľvek zdravotníkom v službe privezú do nemocníc a ambulancií obedové menu za zvýhodnenú cenu.

Po kliknutí na názov reštaurácie nájdete konkrétne menu na dnes a ďalšie dni a kontakty a podmienky objednávania. Prosíme Vás, ešte pri objednávke oznámiť, že máte záujem o zvýhodnenú cenu pre zdravotníkov, aby reštaurácia mohla na základe toho pripraviť účet na zníženú sumu.

Ak ste reštaurácia a chcete sa pridať s vašou ponukou, napíšte nám na info@menucka.sk a radi vás tu (samozrejme bezplatne) uverejníme.

I BRATISLAVA I

Plzenská Brána - Hálkova 1 - OC Slimák, BA - Nové Mesto - cena menu pre zdravotníkov, policajtov a hasičov v službe: 3,50 € (bežne 5,70 €), cez víkend 4,30 € (bežne 6,50 €)

Classic Pub Restaurant - Pečnianska 6, BA - Petržalka - cena menu 1, 2, 3 pre zdravotníkov: 3,60 € (bežne 4,50 €)

4 Stagioni – pizzéria a reštaurácia – BA - Vrakuňa - podmienky: objednávka do 10.30h. minimálna objednávka 4 porcie - cena menu pre zdravotníkov aj s dovozom a balením 3,50 € (bežne 4,29 €)

Oldeji Jedáleň VSZP - Ružová Dolina 10, BA - Ružinov - cena menu pre zdravotníkov aj s dovozom a balením 3,50 € (bežne 4,60 €)

SK&HU Étterem reštaurácia - Kresánková 2, BA - Dlhé diely - cena menu pre zdravotníkov aj s dovozom a balením 3,40 € (bežne 4,38 €)

I MALACKY I

Fine restaurant & apartments - 30% zľava z obedového menu. Cena po zľave 5,50 € (bežne 7,90 €)

I ŽILINA I

Living restaurant - Prielohy, Solinky - pre všetky záchranné zložky, zdravotníkov, políciu, vojakov zľava 1 €