Ako sa zapojiť - VŠETCI OSTATNÍ

Okrem objednávky pre seba od teraz môžete prispieť aj formou finančného príspevku buď všeobecným príspevkom alebo príspevkom konkrétnej vybranej reštaurácii.

CHCEM FINANČNE PODPORIŤ INICIATÍVU

Zoznam reštaurácií, ktoré sa zatiaľ do výzvy zapojili a pomáhajú tak tým, ktorí si to v týchto dňoch mimoriadne zaslúžia, si môžete pozrieť aj na našej stránke tu, aj so stručnými informáciami o ich službách a preklikom na viac info. Zoznam sa stále rozrastá, no boli by sme radi, ak by sa do výzvy #jedlozdravotnikom zapojili reštaurácie z celého Slovenska. A ako môžete našej iniciatíve pomôcť vy všetci?

Iniciatívu môžete podporiť viacerými spôsobmi:

1) FINANČNÝM PRÍSPEVKOM

 a) Ak chcete podporiť konkrétnu reštauráciu, ktorá pomáha, vyberte si na tejto stránke:

  • mesto resp. mestskú časť Bratislavy
  • následne sumu príspevku
  • následne názov konkrétnej reštaurácie z daného mesta / mestskej časti

Plnú sumu vašich príspevkov reštauráciám pošleme. Viac info tu.

b) Môžete prispieť aj všeobecným príspevkom našej iniciatíve. Tieto príspevky použijeme na:

  • na hradenie súvisiacich réžijných nákladov spojených s realizáciou iniciatívy a koordináciou donášok z reštaurácií zdravotníkom
  • na prípadné financovanie výpadkov v donáškach jedla reštauráciami

Viac info tu.

2 . Objednajte si obed alebo večeru pre seba u jednej z reštaurácií, ktoré pomáhajú

Objednajte si jedlo z jednej z reštaurácií, ktorá je vo výzve už zapojená. Finančne prispejete na to, aby mala daná reštaurácia z čoho financovať jedlo pre zdravotníkov, ktorí si to skutočne zaslúžia a sprostredkovane ich podporíte aj vy.

3 . Šírte túto výzvu ďalej

Zdieľajte, lajkujte, preposielajte túto výzvu ďalej. Pomôžete tak, aby sa dostala k čo najväčšišmu počtu ľudí, tým pádom aj k čo najväčšiemu počtu reštaurácií, ktoré sú ochotné zapojiť sa. 

4. Spolupracujte

Ľudia, ktorí by vedeli a chceli podobne koordinovať takúto pomoc v iných mestách, dajte nám vedieť. Alebo aj ak už sa niečo také deje a my o tom nevieme. Radi budeme s vami spolupracovať, radi uverejníme u nás informácie o zúčastnených reštauráciách na našich sociálnych sieťach ako aj vo vyššie spomínanom prehľade, oslovíme naše partnerské reštaurácie v danom meste atď.

5 . Pridajte sa medzi partnerov

Ak ste firma alebo médium a viete pomôcť akokoľvek vás napadne, tejto iniciatíve, ozvite sa nám, radi vás uverejníme medzi partnermi - veľmi nám pomôže najmä jej výrazné šírenie ďalej aby sa dostala medzi ľudí.

6. Dodávatelia tovaru a služieb reštauráciám pridajte sa

Ak ste dodávateľ tovaru, potravín, surovín či iných služieb reštauráciám, a vedeli by ste poskytnúť nejakú pomoc priamo im, napríklad zdarma suroviny na jedlo zdravotníkom alebo čokoľvek iné, radi vás tiež uverejníme medzi našich partnerov.

Máte záujem sa zapojiť?

Napíšte nám alebo zavolajte, podľa toho, z akého ste mesta - tu sú kontakty.

“Od zapojených reštaurácií, ktoré to nemajú v tomto období ľahké a mnohé z nich sa zo dňa na deň začali transformovať na donášky, je to úžasný prejav spolupatričnosti a podpory tým, ktorí sú teraz najzraniteľnejší a často nemajú ani čas jesť či myslieť na to, že sú hladní. Ďakujeme za zdieľanie a všetkým doteraz prihláseným reštauráciám ďakujeme za podporu." Kamila Slašťanová, koordinátorka projektu.


logo-menucka-500.png